הצוות

קבוצת סקאי מנוהלת על ידי עו"ד יניב למבז, המשמש כמנכ"ל החברה מזה 8 שנים. עו"ד למבז הינו עו"ד ותיק ומנוסה בתחום הנדל"ן אשר הינו מחלוצי תחום התמ"א 38 ואף ליווה ויזם את פרוייקטי התמ"א 38 הראשונים שניבנו בארץ. עו"ד למבז כיהן כדירקטור בחברות מובילות במשק וכן ייעץ לחברות רבות בתחום התמ"א 38.

 

מנהל השיווק של החברה הינו מר אמי גרוסמן. מר גרוסמן בעל ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן ושימש כמנהל שיווק של מספר חברות נדל"ן מובילות. מר גרוסמן אחראי על טיפול שוטף בכלל הפרוייקטים המנוהלים בקבוצה וכן אחראי למתן שירות ומענה אישי לדיירי הבניינים הקיימים.

 

במסגרת החברה פועלים חמישה מנהלי פרוייקטים אשר מלווים כל פרויקט בחברה, החל מרגע ההתקשרות הראשוני ועד למסירת המפתח לדירה החדשה. מנהלי הפרוייקטים זמינים למתן שירות ומענה שוטף לדיירים החדשים, וכן אחראים על הקשר השוטף עם הדיירים בבניינים הקיימים. 

 

החברה מחזיקה צוות הנדסי ניהולי המנהל את שלבי הביצוע של כל פרוייקט. הצוות מורכב ממהנדסים מוסמכים המלווים את השלבים הביצוע עד לקבלת המפתח לדירה החדשה.

 

החברה שוכרת את שירותיו של משרד עורכי הדין מאיר מזרחי ושות' המוכר כמשרד המוביל בארץ למיסוי וזאת בכדי לנהל כל פרויקט בדרך המיסויית הנכונה ביותר ועל פי דרישות החוק המשתנות מעת לעת.

 

החברה מלווה על ידי בנק הפועלים המלווה את החברה בפעילותה השוטפת.

 

הקבוצה שכרה את משרדי האדריכלים המובילים במשק אשר מלווים את הפרויקטים של החברה במקצועיות ותוך מתן שירות שוטף לדיירים הבניינים הקיימים ולדיירים החדשים. בכל עיר שוכרת החברה משרד אדריכלים הבקיא בדרישות העירייה ואשר פועל לקידום הפרוייקטים והוצאת היתרים מהר ככל הניתן. משרדי האדריכלים העובדים עם החברה הינם אילן פיבקו אדריכלים, תימור שוורץ אדיריכלים, סלו אדריכלים, ופולק אדריכלים.